Wynajem

Zadbamy o Twoje inwestycje

Zapewniamy sprawną obsługę wynajmu apartamentów i lokali usługowych, przyczyniając się do generowania przez nie stałych miesięcznych przychodów dla właściciela. Zależy nam abyś uzyskał możliwie najwyższy do osiągnięcia zysk z posiadanej nieruchomości, bez angażowania własnego czasu. Wskazujemy, w jaki sposób możesz dodatkowo zwiększyć rentowność z wynajmu. Należy podkreślić, że duży nacisk kładziemy na wyszukanie idealnych najemców do Twojego apartamentu.

Oszczędność czasu

Zajmiemy się Twoim apartamentem

Czy przeraża Cię wizja pamiętania o dziesiątkach rzeczy, o które ciągle dbać musi wynajmujący? Nie obawiaj się, zostaw to nam. W INCOME kontaktujemy się z lokatorami, załatwiamy wszelkie formalności, czuwamy nad sprawami bieżącymi, szybko reagujemy w nagłych wypadkach. Jesteśmy godnym zaufania opiekunem Twojej nieruchomości.


Wynajem krótkoterminowy

Maksymalizacja Twoich zysków

Gdańsk odwiedzany jest coraz częściej przez turystów, dlatego wynajem krótkoterminowy jest tak dynamicznie rozwijającą się branżą. Dzięki INCOME House & Apartment również Ty możesz czerpać zyski z tej działalności, niezależnie, czy już jesteś właścicielem nieruchomości, czy w najbliższym czasie chciałbyś nim zostać. Oferujemy kompleksowe usługi zarządzania Twoim apartamentem w Gdańsku.


Wynajem korporacyjny

Solidni najemcy na dłuższy czas

Gdańsk to dynamicznie rozwijające się miasto, które przyciąga międzynarodowe korporacje. Oferujemy możliwość pozyskania idealnych najemców oraz pewność przychodów poprzez wynajęcie Twojej nieruchomości dla pracowników zagranicznych firm, głównie wysokiej klasy specjalistów i kadry kierowniczej. Nasze doświadczenie i zdobyta wiedza o rynku wskazuje, że wynajem korporacyjny zapewnia bezpieczeństwo stałego dochodu, minimalizację ryzyka oraz oszczędność czasu. Dzięki nawiązanym relacjom biznesowym, znajdziemy dla Twojej nieruchomości solidnego i wypłacalnego najemcę.


Opinie Klientów

Co o nas mówią