Sprzedamy Twoją nieruchomość

Zapewniamy doradztwo, bezpieczeństwo i organizację procesu sprzedaży

W agencji nieruchomości INCOME House & Apartment skutecznie przeprowadzimy każdy etap sprzedaży Twojego apartamentu lub domu, począwszy od wyceny i doradztwa w przygotowaniu nieruchomości, poprzez efektywny marketing i profesjonalne prezentacje nieruchomości, uwzględniające korzyści, które odpowiadają zbadanym wcześniej indywidualnym potrzebom danego kupującego. Wyręczymy Cię także z często, czasochłonnych i nerwowych negocjacji i finalizacji sprzedaży. W sposób ciągły będziemy czuwać nad właściwym przebiegiem strony formalno-prawnnej transakcji. Nasza pomoc zapewni bezpieczeństwo całego procesu, a Tobie wewnętrzny spokój oraz więcej wolnego czasu. Dzięki naszemu zaangażowaniu, uzyskasz ze sprzedaży najwyższą, możliwą do otrzymania kwotę na rynku.

Skuteczny marketing

Wszystko w zasięgu ręki

Każda nieruchomość jest niepowtarzalna. Zależy nam aby to podkreślić i przedstawić wszystkie jej cechy, zalety i korzyści w należytym świetle. Dbamy o dopracowanie oferty od strony wizualnej, korzystamy z wizażu nieruchomości – tzw. home stagingu, połączonego z profesjonalnymi zdjęciami, co sprawia, że Twoja nieruchomość będzie odpowiednio przygotowana do sprzedaży. Sprawnie poruszamy się w obszarze marketingu nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych kanałów dotarcia do klientów. To wszystko w połączeniu z posiadanymi przez nas umiejętnościami interpersonalnymi i doświadczeniem, decyduje o szybkiej i sprawnej sprzedaży Twojej nieruchomości.


Szybka sprzedaż

Znamy się na tym

Doświadczenie naszego zespołu, wiedza o rynku, umiejętność przygotowania mieszkania do sprzedaży, aby w oczach Kupujących zyskało na atrakcyjności oraz znajomość nowoczesnych form promowania nieruchomości, uzupełnione o zdolności negocjacyjne wykorzystywane wielokrotnie w praktyce, sprawi że dzięki współpracy z nami, skrócisz czas całego procesu sprzedaży swojej nieruchomości oraz osiągniesz większy zysk.


Profesjonalizm

Jesteśmy zespołem godnym zaufania

Zbieramy i analizujemy aktualne dane rynkowe, monitorujemy zmiany w otoczeniu formalno-prawnym. W sposób ciągły podnosimy poziom świadczonych usług, abyś mógł poczuć się komfortowo i był spokojny o powierzoną nam nieruchomość. Nieustannie szkolimy się i pozyskujemy wiedzę branżową ze szczególnym naciskiem na nowe sposoby zwiększające atrakcyjność oferty nieruchomości i rozwijające nowe kanały dotarcia do potencjalnych Klientów.


Opinie Klientów

Co o nas mówią