Strefa inwestora

Bezpieczne inwestycje z kompleksową obsługą

Nasz ekspert przeprowadzi Cię przez cały proces inwestowania w nieruchomości. W INCOME House & Apartment dostosowujemy się do indywidualnych preferencji klienta, będąc głosem doradczym na każdym etapie podejmowania decyzji, co sprawia, że z nami możesz czuć się bezpiecznie i komfortowo.

Kompleksowość

Zapewniamy optymalne rozwiązania

Określ nam swoje oczekiwania a my zajmiemy się resztą, począwszy od wyselekcjonowania najbardziej opłacanego przedmiotu inwestowania, wyboru najbardziej efektywnego modelu finansowania, poprzez ewentualne prace remontowe lub wykończeniowe, skończywszy na profesjonalnych działaniach marketingowych i zarządzaniu najmem apartamentu, co sprawi, że zyskasz wolny czas, bezpieczeństwo i comiesięczne zyski.


Profesjonalizm

Zespół godny zaufania

INCOME House & Apartment tworzą profesjonaliści, zorientowani na wsłuchanie się w autentyczne potrzeby klienta i rzetelne przedstawienie, co oferuje rynek. U nas otrzymasz pełen zestaw informacji o danej inwestycji lub nieruchomości. Z naszym zespołem podejmiesz świadomą decyzję inwestycyjną. Celem naszej pracy jest każdorazowe zadowolenie Klienta ze współpracy, gdyż jest to nie tylko nasza satysfakcja, ale również jak pokazują analizy, źródło licznych rekomendacji naszej firmy.


Twój zysk

Osiągnij więcej

Od zawsze nieruchomości przynosiły dochód swoim właścicielom. Potrafimy dostrzec potencjał nieruchomości, często niewidoczny przez innych. Znajdziemy dla Ciebie nieruchomość przynoszącą ponadprzeciętną stopę zwrotu z zainwestowanego kapitału, zaproponujemy wprowadzenie zmian i ulepszeń, mających na celu podniesienie rentowności inwestycji oraz wdrożenie naszego planu zarządzania najmem, co w sumie przyniesie Ci większy zysk z apartamentu na wynajem.


Opinie Klientów

Co o nas mówią