Doradztwo i finansowanie

Kompleksowa obsługa w obszarze nieruchomości

Nasza wiedza z zakresu funkcjonowania rynku nieruchomości, finansów, prawa oraz umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne stanowią solidny filar INCOME House & Apartment. Jesteśmy wsparciem dla klienta na każdym etapie transakcji, pozostając cały czas do dyspozycji jako dyskretni doradcy.

Doświadczenie

Współpracuj ze sprawdzonym partnerem

Dogłębnie poznajemy i analizujemy potrzeby klientów, by korzystając z naszego doświadczenia, szeroko otworzyć drzwi do pełnego spektrum dostępnych na rynku możliwości, również w temacie kredytowania zakupu nieruchomości.


Bezpieczeństwo

Możesz już być spokojny

Zespół INCOME House & Apartment dba o bezpieczeństwo klientów na każdym etapie sprzedaży. Powierzając nam swoją nieruchomość masz pewność, że chronimy Twoje interesy, a Ty możesz być spokojny o swój majątek. Zadbamy o to by potencjalny Kupujący, wspierany przez naszego eksperta finansowego, posiadał pełne wsparcie dotyczące pozyskania kredytu na zakup, co zdecydowanie zminimalizuje ryzyko wydłużenia sprzedaży. Współpraca naszych Klientów ze sprawdzonym ekspertem kredytowym, pozwala na sprawnie przeprowadzonej transakcji, co finalnie powoduje oszczędność Twojego czasu i pieniędzy.


Indywidualna opieka

Wsłuchujemy się w Twoje oczekiwania i potrzeby

Zdajemy sobie sprawę, że klienci różnią się od siebie, mają inne cele, obawy, problemy. Z tego względu porzuciliśmy schematy i każdego z nich traktujemy indywidualnie, odrębnie. Rozwiązujemy problemy klientów w sposób nieszablonowy. Szczególne znaczenie nabiera to podczas współpracy z naszym ekspertem kredytowym, który wspiera klientów na każdym kroku zmierzającym do wyboru najkorzystniejszego modelu sfinansowania zakupu nieruchomości.


Opinie Klientów

Co o nas mówią